Witamy w sklepie Sklep myśliwski Nalowy.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

*-Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Politykę Prywatności

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Książki myśliwskie

Wspomnijmy dawne czasy

Wspomnijmy dawne czasy
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 23,00 PLN
Producent: Grandel
Model: Książka "Wspomnijmy dawne czasy"
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Z okazji 100-lecia wydawnictw łowieckich w Wielkopolsce nakładem i staraniem " Zachodniego Poradnika Łowieckiego " ukazała się bardzo interesująca pozycja wydawnicza " Wspomnijmy dawne czasy ".
Jest to zbiór najciekawszych artykułów, opowiadań, relacji i informacji jakie ukazały się w latach 1907-1939 w piśmiennictwie łowieckim w Wielkopolsce w takich pismach jak: Łowiec Wielkopolski, Łowiectwo Polskie, Myśliwy i Echa Polskich Łowisk.

Publikacja przybliża nam tamte odległe lata, ukazuje problemy, z którymi borykali się polscy myśliwi w czasach zaboru pruskiego, a następnie w Polsce już niepodległej, pokazuje działania hodowlane i ochronne w łowiskach, sposoby prowadzenia gospodarki łowieckiej i wyniki polowań.
Zapoznając się z zaprezentowanym wyborem tych starych tekstów, możemy ocenić z ilu zawartych w nich wskazówek korzystamy do dnia dzisiejszego, w jakim kierunku ewoluowały sposoby polowań, zasady selekcji, czy metody zwalczania drapieżników i szkodników łowieckich.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Sklep stacjonarny dolasu czynny w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku