Witamy w sklepie Sklep myśliwski Nalowy.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

*-Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Politykę Prywatności

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Książki myśliwskie

Książka Strzelectwo myśliwskie Autor: Andrzej Szeremet

Książka Strzelectwo myśliwskie Autor: Andrzej Szeremet
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 49,00 PLN
Producent: Wydawnictwo Z.P. POLIMER
Model: Książka "Strzelectwo myśliwskie"
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

"Książka ta przeznaczona jest dla tych wszystkich, dla których strzelnica myśliwska jest miejscem szczególnym. Miejscem, gdzie realizuje się ambicje myśliwskie i sportowe, miejscem, które przynosi wiele zadowolenia z sukcesów, ale często i miejscem, w którym doznaje się porażki. 

Każdy z nas pamięta smak pierwszego zwycięstwa. Czy pamiętamy smak pierwszej porażki? Niekoniecznie. Droga do sukcesów to droga długa, a sukces to nie tylko czysta seria czy wygrane zawody. Sukces to sztuka obcowania z kolegami podczas toczącej się rywalizacji , to sztuka zdobywania przyjaciół i sztuka sportowego fair play w każdej sytuacji. Sukces to kolejne kroki w karierze strzeleckiej: zdany egzamin strzelecki, wygrane eliminacje w kole łowieckim, zakwalifikowanie się do reprezentacji okręgu, zdobycie klasy mistrzowskiej, "Wawrzynu", może wygranie Mistrzostw Polski. Ktoś może zapyta: "Po co to wszystko?" Odpowiedź jest prosta: bo to jest pasja, sposób na życie, na kontakty, na sportową rywalizację.

Tym wszystkim, którzy chcą zacząć strzelać, czy chcą strzelać lepiej niż dotychczas, wskazówki i uwagi zawarte w trzecim wydaniu książki być może pomogą w osiągnięciu tych celów, czego im serdecznie życzę."

Andrzej Szeremet

210 stron, miękka okładka. 

 

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Sklep stacjonarny dolasu czynny w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku