Witamy w sklepie Sklep myśliwski Nalowy.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

*-Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Politykę Prywatności

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Książki myśliwskie

Książka Strzelectwo myśliwskie Autor: Andrzej Szeremet

Książka Strzelectwo myśliwskie Autor: Andrzej Szeremet
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 58,00 PLN
Producent: Wydawnictwo Z.P. POLIMER
Model: Książka "Strzelectwo myśliwskie"
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

"Książka ta przeznaczona jest dla tych wszystkich, dla których strzelnica myśliwska jest miejscem szczególnym. Miejscem, gdzie realizuje się ambicje myśliwskie i sportowe, miejscem, które przynosi wiele zadowolenia z sukcesów, ale często i miejscem, w którym doznaje się porażki. 

Każdy z nas pamięta smak pierwszego zwycięstwa. Czy pamiętamy smak pierwszej porażki? Niekoniecznie. Droga do sukcesów to droga długa, a sukces to nie tylko czysta seria czy wygrane zawody. Sukces to sztuka obcowania z kolegami podczas toczącej się rywalizacji , to sztuka zdobywania przyjaciół i sztuka sportowego fair play w każdej sytuacji. Sukces to kolejne kroki w karierze strzeleckiej: zdany egzamin strzelecki, wygrane eliminacje w kole łowieckim, zakwalifikowanie się do reprezentacji okręgu, zdobycie klasy mistrzowskiej, "Wawrzynu", może wygranie Mistrzostw Polski. Ktoś może zapyta: "Po co to wszystko?" Odpowiedź jest prosta: bo to jest pasja, sposób na życie, na kontakty, na sportową rywalizację.

Tym wszystkim, którzy chcą zacząć strzelać, czy chcą strzelać lepiej niż dotychczas, wskazówki i uwagi zawarte w trzecim wydaniu książki być może pomogą w osiągnięciu tych celów, czego im serdecznie życzę."

Andrzej Szeremet

210 stron, miękka okładka. 

 

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Sklep stacjonarny dolasu czynny w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku, sobota nieczynny