Witamy w sklepie Sklep myśliwski Nalowy.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

*-Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Politykę Prywatności

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Książki myśliwskie

Książka Podstawowe szkolenie psów myśliwskich + DVD P.Łęski

Książka Podstawowe szkolenie psów myśliwskich + DVD P.Łęski
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 95,00 PLN
Producent: Wydawnictwo Świat
Model: Książka + DVD "Podstawowe szkolenie psów
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Książka i film zawierają szerokie omówienie sposobów szkolenia psa myśliwskiego wraz z cennymi wskazówkami, jak postępować z nim na różnych etapach życia. Podstawowe zagadnienia, jakie szeroko omawia, to ćwiczenia z warowania, pozostania, aportowania, ćwiczenia węchowe, ćwiczenia kondycji psa. Książka wyjaśnia, jak nauczyć psa posłuszeństwa oraz odpowiedniej reakcji na oddawany strzał. Po lekturze oraz obejrzeniu filmu można uzyskać wiele korzyści, między innymi znaleźć korzyść w dobrych relacjach z czworonogiem – doskonałe warunki do polowania oraz wiernego przyjaciela w domu. Dodatkowo wzbogacenie filmu w prezentację z metod tresury stosowanych w ośrodkach szkoleniowych psów pomaga unaocznić sposób postępowania z czworonogiem i wytyczyć najlepszą drogę tresury.

Książka i film przygotowane zostały specjalnie z myślą o osobach chcących dobrze wyszkolić psa. Dzięki profesjonalnie przygotowanym materiałom można poznać i zrozumieć techniki szkolenia psa, które w krótkim czasie staną się dużo łatwiejsze.

50 stron, miękka okładka. 

Film trwa 35 minut. 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video

Kontakt ze sklepem

Sklep stacjonarny dolasu czynny w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku