Witamy w sklepie Sklep myśliwski Nalowy.pl!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

*-Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Politykę Prywatności

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Filmy myśliwskie

Karpackie przebudzenia

Karpackie przebudzenia
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 40,00 PLN
Producent: Atra World
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Być niezauważalnym w lesie przez zwierzęta i obserwować ich naturalne zachowania w różnych porach roku? Jednak jak to zrobić, skoro nie zawsze udaje się być świadkiem wszystkich ważnych etapów ich życia? Nawet myśliwi wiele kwestii muszą pozostawiać w sferze swoich wyobrażeń...
Dla wszystkich tych, których fascynuje naturalna przyroda powstał właśnie ten film. Odkrywa on tajemnice zachowań różnych gatunków zwierząt w niedostępnych, ale jednocześnie pełnych uroku najwyższych partiach Karpat. Twórcami filmu są bracia Dobrovolscy, którzy znani są ze swojego oryginalnego podejścia do tematu i artystycznego spojrzenia na naturę. Zrezygnowanie z komentarzy towarzyszących wyświetlaniu filmu podkreśla naturalne odgłosy natury oraz wzmacnia ich siłę przekazu.
Potwierdzeniem jakości filmu może być chociażby fakt wielokrotnego nagradzania tego dokumentu. Do filmu dołączona jest płyta z dodatkowym filmem o rykowisku jeleni.
Czas trwania filmu: 34 minut+13 minut

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Sklep stacjonarny dolasu czynny w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku